PLAN PRACY NAUCZYCIELI
PRZEDSZKOLE „SKRZATY Z PRZYSZŁOŚCIĄ”

PONIEDZIAŁEK
Wychowawcy: mgr Agnieszka Kalska 10.00-16.30, mgr Karolina Miąsik 07.00-14.00, mgr Urszula Obierak 08.00-13.00, Marcelina Bucka 07.30-15.30

.
KRASNALE
SKRZATY
07.00 - 08.00
Karolina Miąsik Karolina Miąsik
08.00 - 09.00
Urszula Obierak Karolina Miąsik/Marcelina Bucka
09.05 - 09.50
Urszula Obierak Karolina Miąsik/Marcelina Bucka
10.00 - 10.45
Agnieszka Kalska/Urszula Obierak Łukasz Łojas - GIMNASTYKA
10.55 - 11.40
Łukasz Łojas - GIMNASTYKA Katarzyna Lis- JĘZ. ANG.
12.00 - 12.45
Anna Pierzchała - UMP Karolina Miąsik
13.05 - 13.50
Agnieszka Kalska Anna Pierzchała - UMP
14.00 - 14.45
Agnieszka Kalska Olga Ginalska - RYTMIKA
14.55 - 15.30
Agnieszka Kalska Marcelina Bucka
15.30 - 16.30
Agnieszka Kalska Agnieszka Kalska

WTOREK
Wychowawcy: mgr Agnieszka Kalska 07.00-14.00, mgr Karolina Miąsik 12.00-16.30, mgr Urszula Obierak 07.30-12.00, Marcelina Bucka 07.30-15.30

.
KRASNALE
SKRZATY
07.00 - 08.00
Agnieszka Kalska Agnieszka Kalska
08.00 - 09.00
Agnieszka Kalska/Marcelina Bucka Urszula Obierak
09.05 - 09.50
Agnieszka Kalska/Marcelina Bucka Urszula Obierak
10.00 - 10.45
Agnieszka Kalska/Marcelina Bucka Urszula Obierak
10.55 - 11.40
Łukasz Łojas - GIMNASTYKA Dariusz Gałka -KOMPUTERY
12.00 - 12.45
Izabela Ziółkowska - LOGOPEDIA Karolina Miąsik
13.05 - 13.50
Agnieszka Kalska Izabela Ziółkowska - LOGOPEDIA
14.00 - 14.45
Marcelina Bucka Karolina Miąsik
14.55 - 15.30
Marcelina Bucka Karolina Miąsik
15.30 - 16.30
Karolina Miąsik Karolina Miąsik

ŚRODA
Wychowawcy: mgr Agnieszka Kalska 12.00-16.30, mgr Karolina Miąsik 08.00-14.30, mgr Urszula Obierak 07.00-12.00, Marcelina Bucka 07.30-15.30

.
KRASNALE
SKRZATY
07.00 - 08.00
Urszula Obierak Urszula Obierak
08.00 - 09.00
Urszula Obierak/Marcelina Bucka Karolina Miąsik
09.05 - 09.50
Urszula Obierak /Marcelina Bucka Karolina Miąsik
10.00 - 10.45
Katarzyna Lis- JĘZ. ANG. Karolina Miąsik
10.55 - 11.40
Łukasz Łojas - GIMNASTYKA Dariusz Gałka -KOMPUTERY
12.00 - 12.45
Agnieszka Kalska/Paulina Latosińska Karolina Miąsik
13.05 - 13.50
Agnieszka Kalska Karolina Miąsik
14.00 - 14.45
Agnieszka Kalska Marcelina Bucka
14.55 - 15.30
Agnieszka Kalska Marcelina Bucka
15.30 - 16.30
Agnieszka Kalska Agnieszka Kalska

CZWARTEK
Wychowawcy: mgr Agnieszka Kalska 08.30-15.30, mgr Karolina Miąsik 07.00-11.30, mgr Urszula Obierak 10.00-16.30, Marcelina Bucka 07.30-14.30

.
KRASNALE
SKRZATY
07.00 - 08.00
Karolina Miąsik Karolina Miąsik
08.00 - 09.00
Marcelina Bucka Karolina Miąsik
09.05 - 09.50
Agnieszka Kalska /Marcelina Bucka Karolina Miąsik
10.00 - 10.45
Paulina Latosińska - HISZPAŃSKI Karolina Miąsik
10.55 - 11.40
Łukasz Łojas - GIMNASTYKA Paulina Latosińska - HISZPAŃSKI
12.00 - 12.45
Olga Ginalska - RYTMIKA BASEN
13.05 - 13.50
Agnieszka Kalska Urszula Obierak
14.00 - 14.45
Agnieszka Kalska Marcelina Bucka
14.55 - 15.30
Agnieszka Kalska Urszula Obierak
15.30 - 16.30
Urszula Obierak Urszula Obierak

PIĄTEK
Wychowawcy: mgr Agnieszka Kalska 07.00-11.00, mgr Karolina Miąsik 10.00-14.30, mgr Urszula Obierak 07.30-15.30, Marcelina Bucka 08.30-16.30

.
KRASNALE
SKRZATY
07.00 - 08.00
Agnieszka Kalska Agnieszka Kalska
08.00 - 09.00
Agnieszka Kalska /Marcelina Bucka Urszula Obierak
09.05 - 09.50
Agnieszka Kalska /Marcelina Bucka Urszula Obierak
10.00 - 10.45
Agnieszka Kalska Katarzyna Lis- JĘZ. ANG.
10.55 - 11.40
Katarzyna Lis- JĘZ. ANG. Łukasz Łojas - GIMNASTYKA
12.00 - 12.45
Anna Pierzchała - UMP Karolina Miąsik
13.05 - 13.50
Urszula Obierak Anna Pierzchała - UMP
14.00 - 14.45
Urszula Obierak/ Marcelina Bucka Karolina Miąsik
14.55 - 15.30
Urszula Obierak Marcelina Bucka
15.30 - 16.30
Marcelina Bucka Marcelina Bucka